Opinie

2013-01-05

Kiedy przybyłam do Domu Opieki „Seniorowo” w Szołdrach, a było to ponad rok temu, wiele trudności sprawiały mi codzienne czynności. Wstawanie z łóżka czy wyjście do toalety było dla mnie ogromnym problemem, ale dzięki fachowej opiece i rehabilitacji jaką tu otrzymałam mogę teraz samodzielnie poruszać się korzystając jedynie z pomocy balkonika i cieszyć się upływającym czasem…
Chciałabym podziękować kierownictwu m.in. za liczne wyjazdy związane z wizytami u specjalistów i pracownikom za godziwą opiekę, okazane serce oraz cierpliwość, a także dbałość o spokój i domową atmosferę, która panuje w „Seniorowie”.
Pozdrawiam serdecznie życząc wiele sił, zdrowia, uśmiechu i długich lat działalności Domu…

Teresa

2013-01-02

Dom opieki Seniorowo to z pewnością jedna z lepszych placówek tego typu. Przebywała w nim przez dwa lata nasza Ciocia z zaawansowaną chorobą Alzheimera. Wymagała ona całodobowej opieki i taką troskliwą opieką została tam otoczona. Dom ten nie tylko posiada odpowiednie zaplecze niezbędne do opieki nad ludźmi starszymi ale również zapewnia specyficzną atmosferę, która sprawia że pensjonariusze czują się tam po prostu dobrze.

Elżbieta i Krzysztof

2012-10-11

Kiedy w maju 2011 roku szukałam przytulnego domu opieki dla mojej babci trafiłam do „Seniorowa’ w Szołdrach . Po przestąpieniu progu tego domu pomyślałam, że w takim miejscu mogłabym spędzić swoją starość. Przytulne, ciepłe pokoje, łazienki dostosowane dla osób niepełnosprawnych, piękny ogród, spokój i cisza. To urzekło mnie w tym miejscu. Pierwsze wrażenie w pełni potwierdziło się.

Babcia przebywała w ‚Seniorowie” ponad półtora roku. Była otoczona wspaniałą opieką właścicieli i pełnych ciepła i zrozumienia opiekunek. Dom jest nieduży, przeznaczony dla dwunastu pensjonariuszy, co jest jego dodatkowym atutem. Panuje w nim domowa atmosfera. Starsi ludzie otoczeni są szacunkiem i ogromną życzliwością. Posiłki są smaczne i urozmaicone. Zapewniona jest stała opieka lekarzy, pielegniarek i rehabilitanów.

Dziekuję bardzo Pani Kindze , Panu Robertowi i całemu wspaniałemu personelowi za ciepło, uśmiech i życzliwość jaką była otoczona moja babcia.

Polecam gorąco „Seniorowo” wszystkim osobom, które szukają dla swoich bliskich miejsca na godne przeżycie starości.

Renata Pawłowicz

2011-08-01

Nasza Mama po przebytej chorobie i skomplikowanym złamaniu nogi wymagała całodobowej fachowej opieki i rehabilitacji. Szukając odpowiedniego miejsca (nie mieliśmy warunków, żeby zapewnić taką opiekę w domu), znaleźliśmy Dom Opieki prowadzony w Szołdrach przez przemiłe małżeństwo Panią Kingę i Pana Roberta. Okazało się to przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Urokliwe, ciche, wiejskie położenie, duże, przestronne i dobrze wyposażone pokoje oraz ogród z miejscem do odpoczynku i spacerów to duże atuty tego ośrodka. Ale jeszcze większymi atutami są: wspaniała rodzinna atmosfera, smaczne wyżywienie, a przede wszystkim troskliwa opieka całego personelu, który zawsze ma czas i uśmiech młodości dla pacjentów.

Pani Kingo, Panie Robercie bardzo serdecznie dziękujemy Państwu i całemu personelowi za życzliwą i serdeczną opiekę nad naszą Mamą. Wdzięczni jesteśmy za to, że Mama czuła się u Państwa jak w domu, co nieraz podkreślała w rozmowach z nami.

Polecamy i będziemy polecać Państwa Dom z całego serca.

Barbara Szuman – Kubiak, Janusz Szuman

2011-01-06

Dziękuję Pani Kindze i Panu Robertowi, że stworzyli taki Dom. Dziękuję za opiekę nad moją Mamą, która w ciągu roku pobytu ponownie zaczęła się uśmiechać, mówić, jeść z wyraźną przyjemnością, nabrała ochoty na życie. Dziękuję za szczerą empatię, za atmosferę Domu, ciepło i normalność. Dziękuję za to, że pracują z Nią Panie pielęgniarki, opiekunki Dorota, Natalia, Weronika, Marzena, Madzia i Ela. Panie, które swoją delikatnością wyzawalają na twarzach pensjonariuszy wyraz spokoju, zadowolenia, być może szczęścia. Dziękuję za to, że Ci wszyscy ludzie stworzyli w tej małej miejscowości, w niewielkiej byłej szkole prawdziwy Dom.

Zbigniew Taszycki – artysta, wykładowca

2009-08-28

Dom Opieki „Seniorowo” to prawdziwy dom, w tym najbardziej pierwotnym tego słowa rozumieniu.

Byłam pełna obaw kiedy zabierałam tu swojego Tatę. Niepotrzebnie, właściciele okazali się ludźmi pełnymi ciepła, troskliwości i wyrozumiałości. Czas upływa tu pensjonariuszom w rodzinnej atmosferze. 24 godziny na dobę otoczeni są stałą opieką i zagrzewani do wspólnych ćwiczeń i spotkań. Przyjeżdżam tu z przyjemnością. Tato odżył i usprawnił się. Był pierwszym rezydentem i cały czas dobrze się tu czuje.

Wystarczy jedna wizyta, aby przekonać się jak pozytywna atmosfera otacza to miejsce. Polecam wszytkim dom w „Seniorowie”, to dom prawdziwie spokojnej i uśmiechniętej starości. Dziękuję Państwu Kowalczykom za serce jakie okazują codziennie mojemu Tacie.

Dorota Krzymańska